Vzkaz pro zahradníky

24. února 2016 v 20:22 | Jitka Karlíková |  Téma týdne
Ahoj,
Chtěla bych se omluvit mím spolužákům, všem mým spolužákům. Byla jsem hloupá naivní husa, ne to je moc slabý, byla jsem debilní naivní kráva, které záleželo jen na sobě samotné a na své popularitě, ale až teď jsem si uvědomila na čem mi doopravdy záleží.Nebudu lhát, nikdy jsem neměla ráda svoji rodinu, ani školu. Teda svoji rodinu nemám ráada do dneška, ale díky jediné chybě, kterou jsem udělala jsem si uvědomila jakmoc mi záleží na jedné jediné osobě. Teda je jich víc, ale na této osobě mi záleží nejvíce a to že jsem jí ztratila mne velice mrzí.


Neměla bych, ale její jméno zde zmíním, i když vím, že mě možná zabije, až si to přečte. Ta dotičná osoba, kterou mám radši než nejaké blbé kluky se jmenuje Sharon Bozděchová. Shar, teď mluvím jen k tobě, a doufám, že si tyto řádky čteš.
Vím, že jsem tě ztratila kvůli mé blbosti, ale chci aby si věděla, že neznám jiného člověka na kterém by mi tolik záleželo a i když vím, že už mě moc v lásce nemáš, tak chci abys věděla že tě mám ráda a nikdy jsem tě nechtěla nějakým způsobem zranit. Doufám, že mi někdy doopravdy odpustíš.


Pak se chci hromadně omluvit všem zahradníkům roku 2015/16 třídy 1.PZ ze SŠZP v Klatovech.


Mám je ráda všechny, ale Shar nejvíc a za to se nestidím. Možná je to jenom napsané, ale pero je mocnější než lež a to co je napsané na papíře je věčné. Je to zapsané na věčnost. Slovo co vyšlo z úst, se ztratí a uslyší to jen dva, tři lidi, ale slovo napsané se jen tak neztartí a může si ho přečíst kdokoliv.


Shar, doufám že moji omluvu přijmeš, i když vím, že slovo "promiň" pro tebe nic nezamená a proto jej nepoužiji. Použiju větu, která má úplně stejný význam, ale je krásnější a pro mne upřímnější: "Omlouvám se ti, a moc mě to mrzí." Shar, doufám že sis to dočetla až sem.
I když vím co jsem špatnýho udělala a vím jak moc tě to bolelo, tak stejně doufám, že mi jednoho dne odpustíš.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama