"Vstávej, je ráno!"

23. února 2016 v 14:23 | Jitka Karlíková |  Téma týdne
Myslím si, že o větě "Vstávej, je ráno!" se vztahuje spoustu souvislostí, ale já si vyberu pouze jednu jedinou.... škola!

"Vstávej, je ráno! Musíš do školy!" Když vám tuto větu matka zařve do ucha, poslaly by ste jí nejradši tam kde slunce nesvítí. Nemám pravdu? Myslím, že to patří na většinu školáků a středoškoláků. I když jsem na intru a matku tam nemám, tak je to taky hrůza, když musíte vztávat do školy.


Kolik lidí co to čte se těší do školy? Asi moc ne co? No to se uvidí. Stačí odpovědět na anketu.

Já osobně se do školy moc netěším, mám na ní arelgii. Jakmile vejdu do třídy, začne mě strašně svědit pokoška a celou dobu co jsem ve škole se musím škrabat. Jakmile odejdu ze školy, jsem v pohodě.

Proti alergii na školu doporučuji tento přípravek!

Ale jsou i věci proč školu mám ráda. Občas jsou tam fajn učitelé.


Můžu tam spát celý den.


Něco nového se tam naučím.


A hlavně jsou tam super lidi a kamarádi.


No já už tam tedy kamarády nemám, ale to mi moc nevadí, nikdy jsem kamarády neměla. Mrzí mě však, že jsem přišla o mou BFF, kterou už zpět nezískám. Plačící A to mi docela dost vadí.

A i přesto, mám školu poměrně ráda a ráda do ní chodím. Ano, jsou dny, kdy se mi do školy vůbec nechce, ale ty jsou jen výjimečně. Škola se dá přežít, práce už je horší. Když máme praxi stačí dělat, že děláme, ale v práci to tak nejde. To my můžete věřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama